Форум за политика

Яне Янев

Share
    deputatkata
    Admin
    Admin

Брой мнения : 202
    Местожителство : около Парламента
    Registration date : 26.01.2009

Яне Янев

Писане  deputatkata on Пон Фев 23, 2009 8:34 am

Не сме му отделили никакво внимание досега, а именно той сигнализира за източването на ДДС от НАП и Мургина, а днес разкрива схема за източване на митниците. Mad
    Според него с тази схема се ощетява не само България, но и други страни от ЕС. grin

На въпорса“не го ли е страх да хвърля такива разкрития“лидерът на РЗС отговаря: Нашата политическа мисия сега е да изобличаваме със силата на словото корупцията по висшите етажи на властта. Да осъществяваме публична декриминализация на най-знаковите крадци на прехода.“Хората разбраха това и ни повярваха, това ни зарежда с още по-голяма енергия. Ако получим доверието на хората на предстоящите избори, ние сме готови да стигнем докрай, ще режем до здраво, без упойка“, казва в заключение Яне Янев. /БГНЕС

Модератор
    Модератор

Брой мнения : 65

Re: Яне Янев

Писане  Umberto on Пон Фев 23, 2009 4:04 pm

абе той хубаво им вади далаверите на показ, ама не знам защо ми е съмнителен нещо... confused мисля, че го обвиниха и в купуване на гласове за някакви регионални избори... no
    deputatkata
    Admin
    Admin

Писане  deputatkata on Вто Фев 24, 2009 10:58 am

А, той отдавна си е съмнителен. Mad
    Психически ми изглежда недобре, но като имаме предвид Сидеров и колко още политици наши...май никой вече не се учудва от такива факти. Shocked
    Защо не минават на психопреглед преди да стават кандидати за депутатските листи? Mad

Admin
    Admin

Писане  deputatkata on Пет Фев 27, 2009 9:11 am

Сега пък го заплашвали с взривяване на автомобила. cafe

Службите са засекли информация за подготвян атентат срещу лидера на партия "Ред, законност и справедливост" /РЗС/ Яне Янев. Това обяви водещият на сутрешния блок на бТВ Николай Бареков.

Службите за сигурност са засекли поръчка за взривяването на автомобила му, който най-вероятно е платен от заинтересовани лица, чиито имена присъстват в разкритията му за корупция. Новината бе потвърдена и от самия Яне Янев.

Много пъти съм заплашван при разкриването на корупционна схема. Много пъти, особено през последните 3-4 месеца сме получавали в централата на партията десетки анонимни писма със заплахи, заяви Янев. Той допълни обаче, че не иска с това да става герой.

Лично на мен ми е много странно защо десетки колеги народни представители - може би повече от 40-50 човека ме спират в кулоарите на Народното събрание и тайничко ми казват :"Пази се!". Голяма част от тях са добронамерени и са искрени защото те също контактуват с не малко хора, заяви още лидерът на РЗС.

Депутатите му намеквали, че с разкритията си в Националната агенция по приходите /НАП/ е засегнал много големи интереси. Янев допълни, че няма да ходи в Националната служба по охрана /НСО/ и да иска да бъде охраняван. Според него, ако службата си е "била на мястото, би следвало да има роля и на превенция".

Той подчерта, че много често се е случвало около автомобила му да се приближават джипове и други луксозни коли. "Това не е заплаха срещу Яне Янев, а заплаха срещу декриминализацията на обществото и европейското бъдеще на страната", каза лидерът на РЗС.

Припомняме, че през последните няколко месеци Янев направи потресаващи разкрития за корупцията в страната. След неговите разкрития бяха отстранени заместник-директорът на ДАНС Иван Драшков, директорът на Агенция Митници Асен Асенов и началникът на НАП Мария Мургина.

Sponsored content

Писане  Sponsored content

В момента е: Нед Сеп 23, 2018 9:43 pm